REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

WESELE W NAJLEPSZEJ
RESTAURACJI W TYCHACH

Zapraszamy do organizacji przyjęcia weselnego w najlepszej restauracji w Tychach. Głosami uczestników plebiscytu Dziennika Zachodniego i portal NaszeMiasto.pl RESTAURACJA ARENA została uznana za NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W TYCHACH. RESTAURACJA ARENA to kompleks 4 różnorodnych restauracji dostosowanych do potrzeb organizacyjnych przyjęć weselnych. Sale naszej restauracji to nowoczesny dom weselny. Wesele w Tychach w najlepszej restauracji w mieście.

MENU SMAKÓW
Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

Do charakteru imprezy pomagamy skomponować pasujące menu. Oferujemy tradycyjną kuchnię śląską i polską, a także wykwintne potrawy z różnych stron świata. Dbamy o różnorodność dań, zakąsek i przekąsek, nie zapominając o potrawach wegetariańskich i lekkostrawnych dla Gości o specjalnych wymaganiach. Doradzamy w zakresie odpowiedniego doboru napojów i alkoholi. Wesele Tychy – proponujemy kompozycje menu na życzenie Gości.

PROMOCJE
WESELNE

HOTEL ARENA spa & wellness w sposób szczególny zaprasza Młode Pary, które szukają wyjątkowego miejsca na wesele. Pomożemy Wam spełnić marzenie o przyjęciu weselnym, które pozwoli uczcić ten wyjątkowy dzień w Waszym życiu. Przyszłym Parom Młodym proponujemy różnego rodzaju pakiety i promocje weselne. Bądźcie Wyjątkowi. Zorganizujcie wesela niestandardowo: w piątki lub w inny dzień tygodnia. Z rabatami nawet do 20%.

SALE WESELNE TYCHY

dostępne w RESTAURACJI ARENA sale na wesele

SALA GOLD

150 osób

SALA RED

100 osób

SALA BLACK

50 osób

Dlaczego warto zorganizować wesele w RESTAURACJI ARENA?

Menu dostosowane
do życzeń Pary Młodej
Tradycyjna kuchnia polska
i śląska, z akcentami smaków
kuchni z różnych stron świata
Apartament dla Nowożeńców
ze śniadaniem i wstępem do spa
Małżeńskie śniadanie
serwowane do pokoju
Pokój dla Gości na cały
czas trwania przyjęcia
Ogród Grillowy do organizacji
jednej z kolacji gorących
Świeże kwiaty,
świece i dekoracje
Menu dla dzieci do lat 3
bezpłatnie, od 4 do 8 lat – 50%

Promocje weselne

First minute
10% rabatu

Wesela w piątki
15% rabatu

wesela w tygodniu
20% rabatu

wesela do 50 osób
menu od 99 zł/os

UMÓW SIĘ NA SPOTKANIE

Organizacja wesel:

Zapytaj o ofertę

Termin wesela

Planowana liczba osób

Sala

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top