REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

KOSMETYKI W SPA ARENA

MASKI DO WŁOSÓW – REGENERACJA WŁOSÓW W SAUNIE 7 zł / 20 ml

Włosy potrzebują szczególnej pielęgnacji. Narażone na szkodliwe działanie promieni słonecznych oraz zanieczyszczenia stają się matowe i łamliwe. Również częste farbowanie i modelowanie sprawia, że włosy są podatne na uszkodzenia oraz łatwo tracą wodę.
Skutecznym rozwiązaniem problemu suchych i osłabionych włosów jest ich dogłębne nawilżanie w trakcie pobytu w saunie lub łaźni parowej. Wysoka temperatura sauny wspomaga działanie kosmetyków. Naturalne składniki zawarte w maskach do włosów wnikają w strukturę włosów odżywiając je od środka. Regeneracja włosów w saunie poprawi ich wygląd i kondycję, czego dowodem są lśniące i sprężyste włosy.
Dla uzyskania efektu pięknych i zdrowych włosów wystarczy nałożyć maskę na umyte, wilgotne włosy. Po zakończeniu seansu w saunie lub łaźni parowej spłukać resztki produktu wodą.

SOLE PEELINGOWE – WYGŁADZENIE CIAŁA W SAUNIE 5 zł / 50 g

Aby przywrócić skórze wymarzoną gładkość nie wystarczy stosowanie balsamów i kremów. Niezastąpiony jest zabieg peelingu polegający na usunięciu martwych komórek naskórka. Złuszczanie widocznie poprawia wygląd i stan skóry, a także zapobiega wrastaniu włosów w skórę po depilacji. Mineralne sole peelingowe stosowane podczas pobytu w saunie lub łaźni parowej usuną w naturalny i delikatny sposób obumarłe komórki. Dzięki efektowi peelingu pory skóry są oczyszczone, ukrwienie pobudzone, a skóra miękka i gładka.
Jeżeli chcesz nadać skórze jedwabistą gładkość wystarczy podczas pobytu w saunie lub łaźni parowej wetrzeć w wilgotną skórę sól peelingową, a następnie spłukać resztki produktu wodą, bez użycia mydła.

  • Sól peelingowa o zapachu czekolady
  • Sól peelingowa o zapachu orchidei
  • Sól peelingowa o zapachu truskawki
  • Sól peelingowa o zapachu zielonej herbaty
  • Sól peelingowa o zapachu eukaliptusa
  • Sól peelingowa o zapachu mango
  • Sól peelingowa o zapachu mięty i czekolady
  • Sól peelingowa o zapachu kokosa
  • Sól peelingowa o zapachu ananasa

ZRELAKSUJ SIĘ W SPA ARENA

Pobyty grupowe i indywidualne,

wieczory panieńskie, urodziny, masaże i zabiegi

  • (32) 32 32 222

Galeria spa

WYPOSAŻENIE SPA

Cennik spa

PROMOCJE

Zapytaj o ofertę

Rezerwacja

Zadaj pytanie
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top