REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU
Najnowszy obiekt spa w Tychach

NAJNOWSZY OBIEKT SPA W TYCHACH

Lokalizacja w centrum Tychów
15 min od Katowic

SPA ARENA to najnowocześniejszy obiekt spa & wellness w Tychach. Składa się z 8 pomieszczeń do relaksu, gdzie odbywają się zabiegi i masaże: jacuzzi z hydromasażem, sauna fińska cedrowa i grota solankowa, wanna spa do masażu kręgosłupa, aromaterapeutyczne prysznice wrażeń, łaźnia parowa i słoneczna łąka, odprężający Rest Room ze ścianą wodą, elegancki VIP Room oraz basen. Spa Arena Tychy – zapraszamy. Hotel spa Śląsk – wyjątkowa oferta pobytowa.

ZABIEGI I MASAŻE

ZABIEGI
I MASAŻE

Relaks w spa Tychy
– różnorodna oferta zabiegów

W SPA ARENA mogą Państwo skorzystać z licznych masaży oraz zabiegów  na ciało. W menu zabiegowym znajdziecie Państwo masaże relaksacyjne, lecznicze, a także wyjątkowe rytuały czekoladowe oraz miodowe. Masaż w nastrojowym pokoju zabiegowym VIP ROOM zarówno zrelaksuje zmęczone ciało, jak i ukoi zmysły. Centrum SPA w HOTELU SPA ARENA jest dla Państwa otwarte codziennie od 10.00 do 21.00. Spa Śląsk – różnorodne oferta zabiegów i masaży. Masaże Tychy – sprawdź szczegóły.

ATRAKCJE W SPA ARENA

ATRAKCJE
W SPA ARENA

seanse w saunach, dedykowane kosmetyki,
imprezy i eventy

W SPA ARENA do dyspozycji Gości hotelowych i indywidualnych oddajemy aromaterapeutyczne seanse  w saunach, dedykowane kosmetyki do stosowania na włosy i ciało. SPA ARENA pozwala na organizacją kameralnych  i zamkniętych spotkań tematycznych – jak wieczory hawajskie, francuskie czy wieczory panieńskie  i kawalerskie.  Vip Room SPA ARENA wyposażony jest w  kanapy i okrągłe stoliki, zaaranżowany w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, pozwala na organizację różnorodnych spotkań. Spa Śląsk – 15 min. od Katowic.

Masaże i zabiegi

Sprawdź ofertę >

KOSMETYKI W SPA ARENA

Sprawdź ofertę >

Karnety na wejścia do spa

Sprawdź ofertę >

VOUCHERY i PODARUNKI

Sprawdź ofertę >

ZRELAKSUJ SIĘ W SPA ARENA

Pobyty grupowe i indywidualne,

wieczory panieńskie, urodziny, masaże i zabiegi

  • (32) 32 32 222

Galeria spa

WYPOSAŻENIE SPA

Cennik spa

PROMOCJE

Zapytaj o ofertę

Rezerwacja

Zadaj pytanie
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Wstęp do SPA ARENA dla dzieci powyżej 13 roku życia

top