REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU
Najnowszy obiekt spa w Tychach

NAJNOWSZY OBIEKT SPA W TYCHACH

Lokalizacja w centrum Tychów
15 min od Katowic

SPA ARENA to najnowocześniejszy obiekt spa & wellness w Tychach. Składa się z 8 pomieszczeń do relaksu, gdzie odbywają się zabiegi i masaże: jacuzzi z hydromasażem, sauna fińska cedrowa i grota solankowa, wanna spa do masażu kręgosłupa, aromaterapeutyczne prysznice wrażeń, łaźnia parowa i słoneczna łąka, odprężający Rest Room ze ścianą wodą, elegancki VIP Room oraz basen. Spa Arena Tychy – zapraszamy. Hotel spa Śląsk – wyjątkowa oferta pobytowa.

ZABIEGI I MASAŻE

ZABIEGI
I MASAŻE

Relaks w spa Tychy
– różnorodna oferta zabiegów

W SPA ARENA mogą Państwo skorzystać z licznych masaży oraz zabiegów  na ciało. W menu zabiegowym znajdziecie Państwo masaże relaksacyjne, lecznicze, a także wyjątkowe rytuały czekoladowe oraz miodowe. Masaż w nastrojowym pokoju zabiegowym VIP ROOM zarówno zrelaksuje zmęczone ciało, jak i ukoi zmysły. Centrum SPA w HOTELU SPA ARENA jest dla Państwa otwarte codziennie od 10.00 do 21.00. Spa Śląsk – różnorodne oferta zabiegów i masaży. Masaże Tychy – sprawdź szczegóły.

ATRAKCJE W SPA ARENA

ATRAKCJE
W SPA ARENA

seanse w saunach, dedykowane kosmetyki,
imprezy i eventy

W SPA ARENA do dyspozycji Gości hotelowych i indywidualnych oddajemy aromaterapeutyczne seanse  w saunach, dedykowane kosmetyki do stosowania na włosy i ciało. SPA ARENA pozwala na organizacją kameralnych  i zamkniętych spotkań tematycznych – jak wieczory hawajskie, francuskie czy wieczory panieńskie  i kawalerskie.  Vip Room SPA ARENA wyposażony jest w  kanapy i okrągłe stoliki, zaaranżowany w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, pozwala na organizację różnorodnych spotkań. Spa Śląsk – 15 min. od Katowic.

Masaże i zabiegi

Sprawdź ofertę >

KOSMETYKI W SPA ARENA

Sprawdź ofertę >

Karnety na wejścia do spa

Sprawdź ofertę >

VOUCHERY i PODARUNKI

Sprawdź ofertę >

ZRELAKSUJ SIĘ W SPA ARENA

Pobyty grupowe i indywidualne,

wieczory panieńskie, urodziny, masaże i zabiegi

  • (32) 32 32 222

Galeria spa

WYPOSAŻENIE SPA

Cennik spa

PROMOCJE

Zapytaj o ofertę

Rezerwacja

Zadaj pytanie
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Wstęp do SPA ARENA dla dzieci powyżej 13 roku życia

Comments are closed.

top