REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

IMPREZY INTEGRACYJNE

Wiemy doskonale, że wyjazdy biznesowe to nie tylko szkolenia i konferencje. To także czas na wieczorny relaks. Dlatego też przygotowaliśmy dla naszych Gości oferty specjalne pobytów dla grup zorganizowanych. Pakiety spa biznes łączone są z ofertą noclegową i cateringową, dostosowaną do scenariusza pobytu i indywidualnych życzeń.

SPA ARENA to spa dla biznesu.

SPA ARENA pozwala na organizacją kameralnych i zamkniętych spotkań tematycznych – jak wieczory hawajskie, francuskie czy inne dedykowane tematycznie eventy. Vip Room SPA ARENA wyposażony jest w kanapy i okrągłe stoliki, zaaranżowany w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, pozwala na organizację różnorodnych spotkań biznesowych. SPA ARENA to spa dla firm. Firmom organizujemy także seanse aromaterapeutyczne w saunie fińskiej cedrowej.

Sprawdź także:

Masaże i zabiegi dla grup

Sprawdź ofertę >

Vouchery i podarunki

Sprawdź ofertę >

ZAREZERWUJ SPA DLA BIZNESU

Organizujemy pobyty indywidualne oraz grupowe

dla klientów, kontrahentów i pracowników firm.

  • 512 979 082

GALERIA SPA

WYPOSAŻENIE SPA

MASAŻE I ZABIEGI

CENNIK SPA

Zapytaj o ofertę

Firma

Zadaj pytanie
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top