REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

Sala BLACK

Sala BLACK

Kameralna sala restauracyjna na przyjęcia do 50 Gości. Zlokalizowana na parterze HOTELU ARENA to ponad 80 m2 przestrzeni eventowej. Sala Black dedykowana jest do organizacji kameralnych przyjęć  i obiadów, z możliwością wyboru menu już od 45 zł/osobę (przyjęcie okolicznościowe) i przyjęć weselnych od 99 zł/osobę. Sala Black charakteryzuje się elegancką aranżacją z obrazami na suficie. Zakończona przeszklonym balkonem umożliwiającym widok z restauracji na basen. Przy połączeniu Sali Red z Salą Black (sale usytuowane obok siebie) istnieje możliwość zorganizowania przyjęcia nawet dla 150 Gości. Z podziałem na przestrzeń zasiadaną i taneczną. Możliwość ustawienia wspólnego stołu dla Gości (litera T, L, U) lub stołów okrągłych.

Salę zobaczyć można w trakcie WIRTUALNEGO SPACERU lub w serwisie YOUTUBE .

DEKORACJE SALI BLACK >

Wymiary Sali Black: 81,5 m2
wym. 14,5 m x 5,6 m.

Możliwości ustawienia stołów w Sali Black:

Możliwości ustawienia stołów w Sali Black

Możliwości ustawienia stołów w Sali Black

Możliwości ustawienia stołów w Sali Black

Zobacz Salę Black:

Sala BLACK

Sprawdź także:

SALA GOLD

SALA RED

WHITE ROOM

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE W RESTAURACJI ARENA

4 restauracje do dowolnej aranżacji.

Zarezerwuj stolik i skomponuj własne menu.

„Hotel o bardzo wysokim standardzie z profesjonalną obsługą. Zorganizowaliśmy tam przyjęcie weselne wraz z noclegiem dla kilkudziesięciu gości. Poziom obsługi i zaangażowanie zespołu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam! Miejsce godne polecenia !!!! Bardzo miła obsługa Spa, rewelacyjne zabiegi i możliwość zrelaksowania się w jacuzzi i saunach. Bardzo bardzo mile spędzony czas. Mile miejsce :-) polecam z całego serca.”

Opinie Gości www.facebook.com/hotelarenatychy

Zapytaj o ofertę

Rodzaj przyjęcia

Liczba osób

Data przyjęcia

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top