REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

OGRÓD LETNI

Ogród letni

Do organizacji przyjęć okolicznościowych udostępniamy Ogród Letni z zadaszoną altaną do 150 osób oraz  oczkiem wodnym. W Ogrodzie Letnim proponujemy menu w formie live cooking – gotowanie na żywo przy Gościach. Ogród Letni aranżujemy już od maja do października każdego rok. Można tu zorganizować imprezy zasiadane oraz przyjęcia połączone z tańcem i dodatkowymi atrakcjami. Ogród Letni to wspaniała atrakcje i dodatek do wesel, urodzin, imprez biznesowych i przyjęć okolicznościowych.

Zobacz Ogród Letni w serwisie YOUTUBE .

Zobacz Ogród Letni:

Sprawdź także:

SALA RED

SALA BLACK

WHITE ROOM

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE W RESTAURACJI ARENA

4 restauracje do dowolnej aranżacji.

Zarezerwuj stolik i skomponuj własne menu.

„Hotel o bardzo wysokim standardzie z profesjonalną obsługą. Zorganizowaliśmy tam przyjęcie weselne wraz z noclegiem dla kilkudziesięciu gości. Poziom obsługi i zaangażowanie zespołu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam! Miejsce godne polecenia !!!! Bardzo miła obsługa Spa, rewelacyjne zabiegi i możliwość zrelaksowania się w jacuzzi i saunach. Bardzo bardzo mile spędzony czas. Mile miejsce :-) polecam z całego serca.”

Opinie Gości www.facebook.com/hotelarenatychy

Zapytaj o ofertę

Rodzaj przyjęcia

Liczba osób

Data przyjęcia

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top