REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

Sala BLACK

Sala BLACK

Kameralna sala restauracyjna na konferencje i szkolenia do 50 Gości. Zlokalizowana na parterze HOTELU ARENA to ponad 80 m2 przestrzeni konferencyjnej. Sala Black charakteryzuje się elegancką aranżacją z obrazami na suficie. Zakończona przeszklonym balkonem umożliwiającym widok z restauracji na basen. Przy połączeniu Sali Red z Salą Black (sale usytuowane obok siebie) istnieje możliwość zorganizowania spotkania nawet dla 150 Gości. Z podziałem na przestrzeń zasiadaną i prezentacyjną. Sala wyposażona w ekran, rzutnik, flipchart, klimatyzację i dostęp do WIFI. Możliwość ustawienia wspólnego stołu dla Gości (litera T, L, U) lub stołów okrągłych.

Salę zobaczyć można w trakcie WIRTUALNEGO SPACERU lub w serwisie YOUTUBE .
Sale szkoleniowe Śląsk, szkolenia dla firm, szkolenia biznesowe – zapraszamy do HOTELU ARENA.

ZOBACZ ZDJĘCIA SALI BLACK >

 

Wymiary Sali Black: 81,5 m2
wym. 14,5 m x 5,6 m.

Możliwości ustawienia stołów w Sali Black:

Sala Black – ustawienie przy wspólnym stole U
dla 30 lub 54 Gości

Sala Black – ustawienie teatralne bez stołów
dla 48 Gości

Zobacz Salę Black:

Sala BLACK

Sprawdź także:

SALA GOLD

SALA RED

WHITE ROOM

SALA KONFERENCYJNA A

SALA KONFERENCYJNA B

SALA KONFERENCYJNA C

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE W RESTAURACJI ARENA

4 restauracje do dowolnej aranżacji.

Zarezerwuj stolik i skomponuj własne menu.

„Hotel o bardzo wysokim standardzie z profesjonalną obsługą. Zorganizowaliśmy tam przyjęcie weselne wraz z noclegiem dla kilkudziesięciu gości. Poziom obsługi i zaangażowanie zespołu przerosły nasze najśmielsze oczekiwania. Szczerze polecam! Miejsce godne polecenia !!!! Bardzo miła obsługa Spa, rewelacyjne zabiegi i możliwość zrelaksowania się w jacuzzi i saunach. Bardzo bardzo mile spędzony czas. Mile miejsce :-) polecam z całego serca.”

Opinie Gości www.facebook.com/hotelarenatychy

Zapytaj o ofertę

Rodzaj przyjęcia

Liczba osób

Data przyjęcia

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top