REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU
Najnowszy obiekt spa w Tychach

MIEJSCE PRZYJAZNE
DLA BIZNESU

Dbamy o to, żeby Gościom, którzy organizują u nas konferencje, szkolenia, seminaria i warsztaty zapewnić przyjazne miejsce, niezawodne narzędzia pracy i wsparcie logistyczne. Na życzenie zapewniamy dodatkowe atrakcje specjalne, które mogą uprzyjemnić czas poświęcony na obowiązki zawodowe i podnoszenie kwalifikacji. Sale konferencyjne Tychy, sale konferencyjne Śląsk, sale szoleniowe Katowice – sprawdź usługi HOTELU ARENA spa & wellness.

ZABIEGI I MASAŻE

KOMPLEKSOWA OBSŁUGA
KONFERENCJI

HOTEL ARENA spa & wellness oddaje do dyspozycji swoich Gości dwie klimatyzowane i w pełni wyposażone sale konferencyjne o powierzchni 40 m2 (SALA B oraz C), a także salę konferencyjną A o powierzchni 110 m2. Każda z sal wyposażona jest w ekran, rzutnik, flipchart, dostęp do WIFI i klimatyzację. Dodatkowo do spotkań konferencyjnych polecamy aranżacje sal RESTAURACJI ARENA – Gold, Red i Black.  Sale są zamykane, oddzielone od pozostałych części obiektu  i wynajmowane na wyłączność. Szkolenia dla firm w HOTELU ARENA – zapraszamy.

SALA KONFERENCYJNA

SALA KONFERENCYJNA
 

Firmom, które zdecydują się na rezerwację dla liczby min. 20 Gości, w pełnym pakiecie z przerwą kawową i lunchem oraz kolację salę konferencyjną udostępniamy z rabatem 50%. Promocja obowiązuje na rezerwacje dokonywane na terminy od 1 czerwca 2017 do 1 września 2017 roku. Promocja nie łączy się z innymi rabatami. Sale szkoleniowe Tychy, sale konferencyjne Katowice, szkolenia biznesowe i obiekty konferecyjne – sprawdź co oferuje w tym zakresie HOTEL ARENA spa & wellness.

SALA KONFERENCYJNA A

SALA KONFERENCYJNA B

SALA KONFERENCYJNA C

SALA GOLD

SALA RED

SALA BLACK

ZAREZERWUJ SALĘ KONFERENCYJNĄ

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty

organizacji szkoleń i konferencji.

Termin konferencji

Sala

Liczba osób

Uwagi
Firma

Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top