REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

PRZYJĘCIE KOMUNIJNE
W NAJLEPSZEJ RESTAURACJI
W TYCHACH

Zapraszamy do organizacji przyjęcia komunijnego w najlepszej restauracji w Tychach. Głosami uczestników plebiscytu Dziennika Zachodniego i portal NaszeMiasto.pl RESTAURACJA ARENA została uznana za NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W TYCHACH. RESTAURACJA ARENA to kompleks 4 różnorodnych restauracji dostosowanych do potrzeb organizacyjnych przyjęć komunijnych. Komunie Tychy, przyjęcia komunijne Tychy to okazja do wyboru usług RESTAURACJI ARENA.

MENU SMAKÓW
Z RÓŻNYCH
STRON ŚWIATA

Do charakteru imprezy pomagamy skomponować pasujące menu. Oferujemy tradycyjną kuchnię śląską i polską, a także wykwintne potrawy z różnych stron świata. Dbamy o różnorodność dań, zakąsek i przekąsek, nie zapominając o potrawach wegetariańskich i lekkostrawnych dla gości o specjalnych wymaganiach. Doradzamy w zakresie odpowiedniego doboru napojów i alkoholi.

PROMOCJE
KOMUNIJNE

HOTEL ARENA spa & wellness proponuje Gościom specjalne rabaty i promocje dotyczące organizacji przyjęć komunijnych. Zarezerwuj przyjęcie komunijne na rok 2017 lub 2018 i odbierz 10% rabatu na menu. Sugerujemy gotowe zestawy dań opracowane z myślą o zróżnicowanych budżetach naszych Klientów lub komponujemy oryginalne menu odpowiadające ich nietypowym i wyszukanym życzeniom.

organizacja przyjęcia komunijnego w restauracji arena

różnorodne menu

pokój zabaw dla dzieci z opiekunką
i niespodziankami dla najmłodszych

dekoracje ze świeżych kwiatów
i eleganckich świec - GRATIS!

10% RABATU NA KOMUNIE 
W 2016 I 2017 ROKU

parafie

RESTAURACJA ARENA

I miejsce w Tychach

Najlepsza restauracja w mieście według Plebiscytu Dziennika
Zachodniego i portalu NaszeMiasto.pl

RESTAURACJE TYCHY NA KOMUNIE

kompleks 4 restauracji do organizacji różnorodnych spotkań

SALA GOLD

150 osób

SALA RED

100 osób

SALA BLACK

50 osób

ZORGANIZUJ PRZYJĘCIE KOMUNIJNE W RESTAURACJI ARENA

4 restauracje do dowolnej aranżacji.

Zarezerwuj stolik i skomponuj własne menu.

  • +48 (32) 32 32 222

Zapytaj o ofertę

Rodzaj przyjęcia

Liczba osób

Data przyjęcia

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top