REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU

NAJLEPSZA RESTAURACJA
W TYCHACH

RESTAURACJA ARENA to kompleks restauracyjny na terenie HOTELU ARENA obejmujący 4 eleganckie restauracje, dostosowane do potrzeb Gości biznesowych oraz Klientów indywidualnych. Inspirują nas kuchnie z różnych stron świata. Pragniemy tworzyć miejsce, w którym spotkania z ludźmi – biznesowe czy rodzinne będą w najlepszym guście i gdzie uda się zadowolić nawet najbardziej wymagające podniebienia.

MENU SMAKÓW
Z RÓŻNYCH STRON ŚWIATA

Do charakteru imprezy pomagamy skomponować pasujące menu. Oferujemy tradycyjną kuchnię śląską i polską, a także wykwintne potrawy z różnych stron świata. Dbamy o różnorodność dań, zakąsek i przekąsek, nie zapominając o potrawach wegetariańskich i lekkostrawnych dla gości o specjalnych wymaganiach. Doradzamy w zakresie odpowiedniego doboru napojów i alkoholi. Restauracje Tychy – sprawdź ofertę RESTAURACJI ARENA.

Dowóz gratis

PROMOCJE I PAKIETY
SPECJALNE

Co roku RESTAURACJA ARENA obsługuje kilkaset imprez biznesowych i okolicznościowych. Od kameralnych spotkań rodzinnych, przez szkolenia i konferencje, po wesela i duże eventy dla firm i przedsiębiorstw. Dla naszych Gości przygotowujemy sezonowe promocje oraz pakiety specjalne – z pobytem w HOTELU ARENA i relaksem w SPA ARENA. Przyjęcia okolicznościowe i imprezy biznesowe – to nasza specjalność.

4 RESTAURACJE DLA 300 GOŚCI

spotkanie biznesowe Tychy

Sprawdź ofertę >

100 MIEJSC NOCLEGOWYCHI

team bulding Śląsk

Sprawdź ofertę >

SPA DLA BIZNESU

spotkanie firmowe Katowice

Sprawdź ofertę >

ZAREZERWUJ EVENT DLA TWOJEJ FIRMY

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty organizacji eventów pod Katowicami
Zachęcamy do indywidualnego kontaktu. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby oraz pomysły i z chęcią je zrealizujemy.

Zapytaj o ofertę

Termin eventu

Rodzaj eventu

Liczba osób

Uwagi

Firma

Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top