REZERWUJ ONLINE
ZDJĘCIA BASENU
Dowóz gratis

CATERING Z DOSTAWĄ
GRATIS!

Organizujemy catering na terenie Tychów z dostawą GRATIS. W propozycji cateringowej znajdą Państwo śniadania, różnorodne zestawy lunchowe i bankietowe oraz potrawy wegetariańskie. Jedzenie na telefon Tychy to oferta cateringowa RESTAURACJI ARENA. Usługi cateringowe jakie świadczymy cieszą się dużym zainteresowaniem firm i Klientów indywidualnych. Firma catreingowa Tychy.

KOMPLEKSOWE USŁUGI CATERINGOWE

Proponujemy gorące i zimne bufety z szerokim wyborem potraw mięsnych, rybnych i wegetariańskich oraz urozmaicone zestawy lunchowe. Zimny bufet w naszym wykonaniu to różnorodne, smaczne i estetycznie podane przekąski koktajlowe, tace wykwintnych kanapek i tartinek, sałatki i surówki, smaczne ciasta oraz szeroki wybór napojów i alkoholi ofertę. Catering Tychy.

MENU Z NAJLEPSZEJ
RESTAURACJI W TYCHACH

Głosami uczestników plebiscytu Dziennika Zachodniego i portal NaszeMiasto.pl RESTAURACJA ARENA została uznana za NAJLEPSZĄ RESTAURACJĘ W TYCHACH. RESTAURACJA ARENA to menu kuchni polskiej i śląskiej oraz smaki kuchni z różnych stron świata. Catering dla firm Tychy – sprawdź naszą ofertę. Usługi cateringowe Tychy.

CATERING TYCHY - CENNIK I MENU

SAŁATKI
I KANAPKI

Sprawdź ofertę >

MAKARONY
I DANIA WEGETARIAŃSKIE

Sprawdź ofertę >

DANIA OBIADOWE
STANDARD

Sprawdź ofertę >

DANIA OBIADOWE
PREMIUM

Sprawdź ofertę >

ZAMÓW JEDZENIE NA TELEFON Z DOSTAWĄ

Organizujemy kilkuosobowe cateringi, a także duże bankiety i imprezy

dla firm i osób prywatnych

Zapytaj o ofertę

Adres dostawy

Odbiorca cateringu

Rodzaj cateringu

Uwagi
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.

Pełna treść klauzuli

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

top