REZERWUJ ONLINE
NEWSLETTER
>
Zapisz się na newsletter

Najnowszy obiekt spa w Tychach

NAJNOWSZY OBIEKT SPA W TYCHACH

Lokalizacja w centrum Tychów
15 min od Katowic

SPA ARENA to najnowocześniejszy obiekt spa & wellness w Tychach. Składa się z 8 pomieszczeń do relaksu, gdzie odbywają się zabiegi i masaże: jacuzzi z hydromasażem, sauna fińska cedrowa i grota solankowa, wanna spa do masażu kręgosłupa, aromaterapeutyczne prysznice wrażeń, łaźnia parowa i słoneczna łąka, odprężający Rest Room ze ścianą wodą, elegancki VIP Room oraz basen. Spa Arena Tychy – zapraszamy. Hotel spa Śląsk – wyjątkowa oferta pobytowa.

ZABIEGI I MASAŻE

ZABIEGI
I MASAŻE

Relaks w spa Tychy
– różnorodna oferta zabiegów

SPA ARENA pozwala  na organizacją kameralnych  i zamkniętych spotkań tematycznych – jak wieczory hawajskie, francuskie czy inne dedykowane tematycznie eventy.  Vip Room SPA ARENA wyposażony jest w  kanapy i okrągłe stoliki, zaaranżowany w nowoczesnym i minimalistycznym klimacie, pozwala na organizację różnorodnych spotkań biznesowych. SPA ARENA to spa dla firm. Firmom organizujemy także seanse aromaterapeutyczne w saunie fińskiej cedrowej. Pakiety spa biznes.

ATRAKCJE W SPA ARENA

ATRAKCJE
W SPA ARENA

Seanse w saunach, dedykowane kosmetyki,
imprezy i eventy

SPA ARENA to najnowocześniejszy obiekt spa & wellness w Tychach. Składa się z 8 pomieszczeń do relaksu, gdzie odbywają się zabiegi i masaże: jacuzzi z hydromasażem, sauna fińska cedrowa i grota solankowa, wanna spa do masażu kręgosłupa, aromaterapeutyczne prysznice wrażeń, łaźnia parowa i słoneczna łąka, odprężający REST Room ze ścianą wodą, elegancki VIP Room oraz basen. Spa: firma i jej Goście znajdą tutaj różnorodne atrakcje i oferty.

Masaże i zabiegi

Sprawdź ofertę >

KOSMETYKI W SPA ARENA

Sprawdź ofertę >

Karnety na wejścia do spa

Sprawdź ofertę >

VOUCHERY i PODARUNKI

Sprawdź ofertę >

ZRELAKSUJ SIĘ W SPA ARENA

Pobyty grupowe i indywidualne,

wieczory panieńskie, urodziny, masaże i zabiegi

  • 512 979 082

Galeria spa

WYPOSAŻENIE SPA

Cennik spa

PROMOCJE

Zapytaj o ofertę

Rezerwacja

Zadaj pytanie
Imię

Nazwisko

Telefon

Email
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTEL ARENA spa & welleness.
Pełna treść klauzuli
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HOTEL ARENA moich danych osobowych w celach marketingowych, w tym na przesyłanie informacji handlowych drogą elektroniczną, w szczególności na potrzeby przygotowania dla mnie przez HOTEL ARENA oferty. Zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych jest HOTEL ARENA z siedzibą w Tychach przy ul. Gen. de Gaulle`a 8 oraz że udostępnienie danych jest dobrowolne, mam prawo wglądu do treści danych oraz żądania ich poprawienia bądź usunięcia.

Comments are closed.

top